Nejsme seznamka.

Jsme zaměřeni na reálné vztahy. Propojujeme lidi,kterým jde o nalezení skutečného vztahu, dlouhodobého a vyváženého. Klasické seznamky jsou postavené především na zevnějšku. Proto vedou spíše k povyražení než k budování vztahu.

Vzhled není nepodstatný, ale při výběru partnera by neměl být na prvním místě, protože každý vzhled je pomíjivý.

With You využívá prověřenou metodu ,,párování”,kterou používají přední zahraniční seznamovací agentury a vychází z psychologických studií.
With You (s Tebou) znamená poznávat nejen na internetu, ale i v reálném životě. You se čte stejně jako písmeno U, které je symbolem úsměvu. Proto se budeme potkávat při všem, co Vám vytváří úsměv na tváři. A nejen Vám, i tomu, koho hledáte. With You znamená smát se s Tebou.

Hledáš spřízněnou duši? Hledáš někoho na celý život?
Rozumíš hodnotám, jako jsou rodina, láska a společné štěstí?

Pokud odpovíš třikrát ANO, registruj se – vstoupíš do prostředí, kde to myslíme vážně.

Proč se registrovat?

Využíváme prověřené metody postavené na odborných studiích v zahraničí. Víme, jak propojit lidi, kteří mají vysokou šanci na dlouhodobý a úspěšný vztah. Umožníme Vám najít spřízněnou duši daleko snáze.
S námi nezůstanete na internetu. Spojujeme lidi i v REÁLNÉM světě pomocí našich unikátních lifebuildingů, tedy akcí, na kterých se spřízněné bytosti budou moci vidět osobně a poutavou formou se blíže seznámit.

O seznamování

Internet, mobilní aplikace, sociální sítě. Lidé by k sobě měli mít blíž, než kdykoli předtím. Přitom k sobě mají dál, než kdykoli předtím. Zvykli si žít povrchně. Soudit druhé jen podle vzhledu (fotografie u chatu) – a pak se diví, jak málo potkávají protějšky podobných zájmů, vlastností a priorit.
Zvykli si nebudovat a zdrhat při prvním nezdaru. Vždyť cokoli se na počítači nepovede, můžeme snadno hodit do koše a začít nanovo. Zvykli si nemít odpovědnost za své činy. Vždyť moderní doba umožňuje jakýkoli komentář smazat, jakékoli spojení vypnout, jakéhokoli člověka zablokovat.

Má to ovšem háček: To je VIRTUÁLNÍ život. Skutečný život je přesně opačný.
With You je pro skutečný život, ne pro virtuální.

Víme, že…

… zatímco retušované fotografie se nemění, skuteční lidé ano. Stárnou, mění svůj vzhled. Potkávají nemoci či naopak raketové úspěchy, které mohou celý život otočit naruby. A v takovém případě není vzhled tím,
co udrží partnera. Proto With You není primárně o vzhledu.

… není těžké mít vztah, když jste mladí, krásní a bohatí. Ale co pak? With You hledá takové vztahy, které trvají celý život, ať přinese cokoli.

… šťastný může být člověk pouze tehdy, když má s kým sdílet své hezké i těžké chvíle, když má po svém boku někoho, kdo s ním bude v dobrém i zlém. WithYou si dobře uvědomuje, jak málo příležitostí dnešní doba nabízí k setkání lidí podobného ražení. Tady se stanou realitou.

• © Copyright Withyou.cz •